tvp3

Partnerzy:

Trenerzy

Maciej Bartoszek, Korona Kielce, piłka nożna

Ma 40 lat. W 2017 roku wywalczył z Koroną piąte miejsce w ekstraklasie i powtórzył najlepsze miejsce kielczan, które wywalczyli też w 2006 (trener Ryszard Wieczorek) i 2012 (trener Leszek Ojrzyński). Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.1

Andrzej Domin , Domin sport, kolarstwo szosowe

Ma 48 lat. Kolarze jego grupy w 2017 roku byli w czołówce kilklu wyścigów w Polsce i poza granicami kraju, a Paweł Bernas jechał w reprezentacji Polski w tegorocznym Tour de Pologne. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.2

Tałant Dujszebajew, PGE VIVE Kielce, piłka ręczna

Ma 49 lat. Z PGE VIVE zdobył w tym roku mistrzostwo i Puchar Polski oraz awansował do 1/8 Ligi Mistrzów, z reprezentacją Polski zajął 17. miejsce na mistrzostwach świata we Francji. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.3

Grzegorz Furmanek, KKL Kielce, lekkoatletyka

Ma 51 lat. W 2017 roku do sukcesów doprowadził swoją córkę Katarzynę Furmanek. Inna podopieczna Aleksandra Wryk zdobyła brąz na Mistrzostwach Polski Młodziczek. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.4

Adam Grabowski, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, siatkówka

Ma 47 lat. Przejał drużynę siatkarek KSZO Ostrowiec przed obecnym sezonem i choć w drużynie zaszło mnóstwo zmian, to zbudował bardzo solidny zespół. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.5

Artur Karyś, Żak Kielce, judo

Ma 53 lata. W 2017 roku jego podopieczni, w szczególności Mateusz Garbacz, stawali na podium mistrzostw Polski. Wyszkolił też kilku młodszych zawodników, którzy stawali na podium mistrzostw Polski juniorów. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.6

Grzegorz Kępa, Black&White Ostrowiec, fitness i kulturystyka

Ma 45 lat. Jeden z najlepszych trenerów tych dyscyplin w Polsce, ceniony za granicą. W tym roku jego podopieczni zdobywali medale na mistrzostwach Polski i międzynarodowych zawodach. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.7

Gino Lettieri, Korona Kielce, piłka nożna

Ma 51 lat. Przejał Koronę przed obecnym sezonem i ta pod jego wodzą spisuje się doskonale, będąc jednym z objawień tego sezonu. Trener października w polskiej ekstraklaklasie. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.8

Marek Mierzwa, Korona Kielce (juniorzy), piłka nożna

Ma 40 lat. Laureat naszego plebiscytu w poprzednim roku. W tym sezonie prowadzona przez niego drużyna Korony w Centralnej Lidze Juniorów też spisuje się bardzo dobrze i jest w czołówce tabeli. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.9

Grzegorz Nowaczek, Rushh Kielce, boks

Ma 45 lat. W 2017 roku jego podopieczni - Daniel Adamiec i Bartosz Gołębiewski stawali na podium mistrzostw Polski i reprezentowali nasz kraj w Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zh.10