tvp3

Partnerzy:

Sportowcy

Daniel Adamiec, Rushh Kielce, boks

Ma 21 lat. Czołowy polski pięściarz, który od tego sezonu startuje w kategorii wagowej 75 kg. Jest jedną z nadziei polskiego boksu olimpijskiego. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.1

Julen Aguinagalde, Vive Tauron Kielce, piłka ręczna

Ma 34 lata. W tym roku z PGE VIVE zdobył mistrzostwo Polski i krajowy puchar oraz awansował do 1/8 Ligi Mistrzów, a z reprezentacją Hiszpanii piąte miejsce na mistrzostwach świata we Francji. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zm.2

Radek Dejmek, Korona Kielce, piłka nożna

Ma 29 lat. Kapitan i czołowy piłkarz zespołu, z którym wywalczył w sezonie 2016/2017 piąte miejsce w ekstraklasie. W tym sezonie czeski obrońca leczył kontuzję ale już wrócił i jest podporą defensywy. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.3

Sandra Drabik, Sportowy Klub Soma Gym Kick Boxing Kielce, boks

Ma 29 lat. Najlepsza polska zawodniczka w kategorii 51 kilogramów. Etatowa reprezentantka Polski. Wygrywała ważne turnieje i walki w meczach reprezentacji Polski. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.4

Alex Dujszebajew, PGE VIVE Kielce, piłka ręczna

Ma 24 lata. Z macedońskim Vardarem Skopje wygrał w tym roku Ligę Mistrzów, a z reprezentacją Hiszpanii zajął piąte miejsce na mistrzostwach świata we Francji. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zm.5

Maciej Fałdziński, Stella Kielce, łucznictwo

Ma 25 lat. Mistrz ligi luczniczej, wicemistrz Polski na otwartych torach indywidualnie i zespołowo, drużynowo brązowy medalista w hali. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355, wpisując w treści: zm.6

Katarzyna Furmanek, KKL Kielce, lekkoatletyka

Ma 21 lat. Mistrzyni Polski w rzucie młotem w kategorii młodzieżowców. Na Mistrzostwach Polski Seniorów była czwarta. Była też szósta na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.7

Mateusz Garbacz, Żak Kielce, judo

Ma 22 lata. W 2017 roku judoka Żaka osiągnął wielki sukces - zdobył wicemistrzostwo Polski seniorów. To jego pierwszy seniorski medal w karierze, wcześniej regularnie zdobywał medale młodzieżowych mistrzostw kraju. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.8

Maciej Giemza, KTM Novi Korona Kielce/Orlen Team, sporty motorowe

Ma 22 lata. Mistrz Polski w rajdach enduro. Mistrza Świata Cross Country w kategorii juniorów. Zakwalifikował się do słynnego Rajdu Dakar, w którym pojedzie w styczniu 2018 roku. Głosuj, wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.9

Bartosz Gołębiewski, Rushh Kielce, boks

Ma 22 lata. W 2017 roku wywalczył mistrzostwo Polski seniorów i mistrzostwo Polski młodzieżowców. Reprezentował Polskę na wielu międzynarodowych turniejach. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: zm.10