tvp3

Partnerzy:

Sportowcy

Daniel Adamiec, KKB RUSHH Kielce, boks

Ma 21 lat. Czołowy polski pięściarz, który od tego sezonu startuje w kategorii wagowej 75 kg. Jest jedną z nadziei polskiego boksu olimpijskiego. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.1
Mówi wiceprezes Okręgowego Związku Bokserskiego w Kielcach Grzegorz Nowaczek

Julen Aginagalde, Vive Tauron Kielce, piłka ręczna

Ma 33 lata. Wykonał karnego, który zadecydował o wygranej Vive Tauronu w Lidze Mistrzów, zdobył mistrzostwo i Puchar Polski, 3. miejsce w Super Globe, w tym roku również wicemistrzostwo Europy. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.2
Mówi drugi trener kielczan Tomasz Strząbała

Leo Andrić, Siatkówka Effector Kielce

Ma 22 lata. Chorwat, atakujący kieleckiej drużyny siatkarzy, który przed obecnym sezonem przyszedł do Kielc i szybko stał się czołowym zawodnikiem, zdobywającym najwięcej punktów. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.3

Mówi trener siatkarzy Effectora Kielce Dariusz Daszkiewicz

Karol Bielecki, Piłka ręczna Vive Tauron Kielce

Ma 34 lata. Mistrzostwo i Puchar Polski, zwycięstwo w Lidze Mistrzów, 3. miejsce w Super Globe. Chorąży reprezentacji w Rio de Janeiro - czwarte miejsce polskiej drużyny i tytuł króla strzelców. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.4

Mateusz Bucki, Łucznictwo, Stella Kielce

Ma 23 lata. Na mistrzostwach Polski seniorów zdobył brązowy medal indywidualnie, a na młodzieżowych mistrzostwach w sumie cztery złote i jeden brązowy medal. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.5
Mówi dziennikarz sportowy Echa Dnia Paweł Kotwica

Djibril Diaw Piłka nożna, Korona Kielce

Ma 22 lata. Jeden z najlepszych obrońców Korony, w której zadebiutował na wiosnę 2016 roku. Jest ulubieńcem kieleckiej publiczności. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.6
Mówi dziennikarz sportowy Echa Dnia Sławomir Stachura

Sandra Drabik, Boks, Boxing Kielce

Ma 28 lat. Reprezentantka kraju, czołowa polska zawodniczka. Mistrzyni Polski w 51 kg. Wygrała też Międzynarodowy Turniej imienia Feliksa Stamma, została wybrana na najlepszą zawodniczkę turnieju. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.7
Mówi trener Marek Soboń

Katarzyna Furmanek, Lekka atletyka, KKL Kielce

Ma 20 lat. Czołowa polska zawodniczka w rzucie młotem. Zdobyła srebrny medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, była pierwsza na międzypaństwowym meczu reprezentacji w Słowenii. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.8
Mówi prezes KKL, ojciec i trener Grzegorz Furmanek

Maciej Giemza, Rajdy enduro, KTM Novi Kielce

Ma 21 lat. Wywalczył mistrzostwo Polski w klasie E1, wicemistrzostwo w klasyfikacji generalnej. Złoty medalista drużynowych mistrzostw świata, czyli prestiżowej Sześciodniówki. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.9

Mówi prezes klubu Ryszard Bracik

Małgorzata Hibner, Piłka ręczna Korona Handball Kielce

Ma 23 lata. Bramkarka i wyróżniająca się zawodniczka czołowego (3. miejsce) zespołu poprzedniego sezonu w I lidze, w tym sezonie walczącego o awans. Głosuj, wysyłając SMS na numer 71321, wpisując w treści: SWS.10