Sorry! Your browser doesn't support Flash plug-in!
   
 

  Organizator:
Współorganizatorzy:tvp3

Partnerzy:
Sportowcy


Daniel Adamiec   (KPB Rushh Kielce, boks) 

Ma 23 lata. Czołowy pięściarz Polski w kategorii do 75 kg zarówno wśród seniorów jak i młodzieżowców. W 2018 roku wywalczył brąz młodzieżowych mistrzostw kraju w Sulejowie. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355  wpisując w treści:KGWS.1     Piotr Adamski (Buskowianka Kielce, siatkówka)

Ma 26 lat.  Od tego sezonu kapitan pierwszoligowej Buskowianki Kielce, gra na pozycji rozgrywającego. Najbardziej doświadczony zawodnik Buskowianki. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355  wpisując w treści KGWS.2              Julen Aginagalde  (PGE VIVE Kielce, piłka ręczna)

Ma 36 lat. Zdobył mistrzostwo oraz Puchar Polski i dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Reprezentant Hiszpanii, mistrz Europy 2018, czołowy obrotowy świata. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 o treści: KGWS.3  


Marcin Cebula (Korona Kielce, piłka nożna) 

Ma 23 lata. Skończy je 6 grudnia, a ma już na koncie ponda 100 spotkań w ekstraklasie. Jeden z bardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia w naszym kraju z wielkimi możliwościami. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355  wpisując w treści:KGWS.4Luka Cindrić (PGE VIVE Kielce, piłka ręczna)

Ma 25 lat. Nowy zawodnik PGE_VIVE stał się już czołową postacią drużyny. W 2018 roku, w barwach Vardaru Skopje,  został najlepszym zawodnikiem Final Four Ligi SEHA.  Reprezentant Chorwacji. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 o treści:KGWS.5    Djibril Diaw (Korona Kielce, piłka nożna) 

Ma 23 lata.  W ostatnim roku zrobił olbrzymie postępy i stał się czołowym obrońcą kieleckiej drużyny. Zaowocowało to też pierwszym powołaniem do reprezentacji Senegalu. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355  wpisując w treści: KGWS.6Sandra Drabik (Soma Gym Kick Boxing Kielce, boks)

Ma 30 lat. Czołowa polska zawodniczka w boksie, mistrzyni kraju, uczestniczka mistrzostw świata w New Delhi w olimpijskiej kategorii 51 kilogramów. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: KGWS.7


Alex Dujszebajew (PGE VIVE Kielce, piłka ręczna)

Ma 26 lat. Z PGE_VIVE mistrzostwo i Puchar Polski, 1/4 Ligi Mistrzów,z  reprezentacją Hiszpanii mistrzostwo Europy. Czołowy strzelec drużyny klubowej w Lidze Mistrzów. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 o treści: KGWS.8   


Katarzyna Furmanek (KKL Kielce, lekkoatletyka)

Ma 22 lata. Reprezentantka Polski, mistrzyni kraju w rzucie młotem wśród młodzieżowców, czwarta na mistrzostwach Polski seniorów. Na koncie ma zwycięstwo w międzypaństwowym meczu. 
Głosuj wysyłając SMS na numer 72355 wpisując w treści: KGWS.9


Mateusz Garbacz (Żak Kielce, judo)

Ma 23 lata. W październiku kielecki judoka potwierdził swoją przynależność do ścisłej krajowej czołówki, zdobywając srebrny medal mistrzostw Polski  seniorów w wadze do 73 kg. Powtórzył swój sukces z 2017 roku. Głosuj wysyłając SMS na numer 72355  wpisując w treści: KGWS.10